K G Nilsson färglitografi

108785

NILSSON, KG (född 1942): "Till Newton III", signerad och daterad 1983, 111/120, färglitografi, 60x85 cm

Ytliga skador i marginalen, glas saknas

K G Nilsson färglitografi
Budhistorik (10 bud)
72754
750
78309
700
72754
650
78308
600
72754
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.