Sängbord i bonad björk

108780

SÄNGBORD, 1 par, 1930-tal, bonad björk, höjd 62, 35x42 cm

Bruksslitage

Sängbord i bonad björk

Budhistorik (25 bud)
77106
75501
75518
75501
1 800
75510
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.