Ulla Arwinge olja

108771

ARWINGE, Ulla (född 1926): Stilleben, signerad U.Arwinge, olja på duk, 64x37 cm

Konst, Måleri

Ulla Arwinge olja

Budhistorik (11 bud)
80843
1 700
80619
1 600
80619
79494
79494
950

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.