Jean Fautrier färgakvatint

108765

FAUTRIER, Jean (1898-1964): Fängslad, signerad och numrerad Fautrier 29/50, färgakvatint, bladstorlek 38x57 cm

Konst, Måleri

Jean Fautrier färgakvatint
Budhistorik (19 bud)
80888
73929
75416
73929
1 900
75413
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.