Dosa niellodekor

108763

DOSA, silver, otydliga ryska stämplar FM, niellodekor med moskvamotiv, invändigt förgylld, 7,5x4,5 cm

Silver

Dosa niellodekor

Budhistorik (10 bud)
81741
2 800
81852
2 600
81741
2 400
81820
81741

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.