Gerald Steffe olja

108762

STEFFE, Gerald (född 1939): "Narcissus dröm", signerad, olja på pannå, 45x54 cm

Konst, Måleri

Gerald Steffe olja
Budhistorik (10 bud)
82502
700
82137
650
82087
600
81389
550
80980
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.