Spegel 1800-tal rokoko

108761

SPEGEL, 1800-tal, rokoko, skuren dekor, förgylld, 83x38 cm

Speglar

Spegel 1800-tal rokoko

Budhistorik (14 bud)
79739
5 400
79774
5 200
79739
5 000
79772
4 800
79739
4 600

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.