Gerald Steffe olja

108759

STEFFE, Gerald (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad, olja på pannå, 19x18 cm

Konst, Måleri

Gerald Steffe olja

Budhistorik (6 bud)
80863
650
72358
600
80861
550
72358
77217

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.