Jan Zielecki olja

108754

ZIELECKI, Jan (född 1949): "Jallusi", signerad och daterad Zielecki -81, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Måleri

Jan Zielecki olja

Budhistorik (31 bud)
80547
80522
2 800
80500
2 600
80521
2 600
80500
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.