William Nording olja

108750

NORDING, William (1884-1956): Landskap, signerad och daterad 40, olja på pannå, 32x40 cm

Konst, Måleri

William Nording olja

Budhistorik (11 bud)
75929
2 800
78549
2 800
75929
2 400
74643
75927

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.