William Nording oljemålning

108747

NORDING, William (1884-1956): Landskap, signerad och daterad 39, olja på pannå, 21x26 cm

Konst, Måleri

William Nording oljemålning

Budhistorik (8 bud)
74640
1 600
78547
74640
850
75923
74640
750

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.