Alexander Vasilenko litografi

108741

VASILENKO, Alexander (född 1965): Mona Lisa, signerad Vasilenko, 93/230, litografi, 60x50 cm

Alexander Vasilenko litografi
Budhistorik (11 bud)
80838
1 800
80833
1 700
80821
1 600
79490
77869
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.