Alexander Vasilenko litografi

108739

VASILENKO, Alexander (född 1965): "Green Torso", signerad Vasilenko, 96/240, litografi, 75x52 cm

Alexander Vasilenko litografi
Budhistorik (6 bud)
82253
2 600
75266
2 400
82251
2 400
75266
1 700
79752
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.