Alexander Vasilenko litografi

108738

VASILENKO, Alexander (född 1965): "Red Torso", signerad Vasilenko, 98/240, litografi, 75x52 cm

Alexander Vasilenko litografi

Budhistorik (11 bud)
82506
3 200
81623
82505
2 800
81623
1 800
80810
1 700

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.