Alexander Vasilenko litografi

108735

VASILENKO Alexander (född 1965): "Blue Torso", signerad Vasilenko, 92/240, litografi, 75x52 cm

Alexander Vasilenko litografi

Budhistorik (9 bud)
80795
1 800
80789
1 700
79731
1 600
77614
77614
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.