Foto signerat Annika Aschberg

108731

ANNIKA ASCHBERG (född 1978): Utan titel, signerad och daterad AA 2010, färgfotografi, 30,5x45,5 cm. Säljes till förmån för Barndiabetesfonden. Observera att inga avgifter tillkommer på det klubbade beloppet då Stockholms Auktionsverk avstår samtliga provisioner.

Välgörenhet, Konst, Fotografi

Foto signerat Annika Aschberg

Budhistorik (20 bud)
90624
5 200
89579
5 000
87446
4 800
89571
4 800
87446
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.