Spelbord 1800-tal

108728

SPELBORD, 1800-tal, mahognyfaner, höjd 78, diameter 89 cm

Bruksslitage

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
82221
1 300
82153
82153
950
81495
900
82134
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.