Sybord gustaviansk stil

108727

SYBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, mahognyfaner med intarsia, höjd 70, 60x40 cm, nyckel finns

Slitage

Sybord gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
81526
81496
950
81524
950
81496
750
81360
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.