Rysk ikon

108720

IKON, Ryssland, 1900-tal, 26,5x22 cm

Spricka, slitage

Konst, Måleri

Rysk ikon

Budhistorik (5 bud)
77141
77023
77023
550
74240
500
74240

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.