Ikon Maria och Jesus

108716

IKON, 1900-talets början, Maria med Jesusbarnet, 22,5x17,5 cm

Slitage

Diverse

Ikon Maria och Jesus

Budhistorik (6 bud)
77018
550
80787
500
77018
450
80785
77018

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.