Rysk ikon

108714

IKON, Ryssland, 1800-tal, 30,5x22 cm

Spricka, slitage

Konst, Måleri, Diverse

Rysk ikon

Budhistorik (4 bud)

80763
1 700
77142
1 600
77010
73421
500

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.