Einar Jolin olja

108703

JOLIN, Einar (1890-1976): Parklandskap, signerad och daterad Jolin 1940, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Einar Jolin olja

Budhistorik (28 bud)
80740
14 500
80736
14 000
80738
14 000
80736
13 000
80734
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.