Gunnar Zetterström olja Stockholm

108701

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt mot Gamla Stan Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, 23x28,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

80620
2 400
74166
72631
550

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.