Edvin Ollers olja

108699

OLLERS, Edvin (1888-1959): Landskap, olja på pannå, signerad och daterad E Ollers -49, 27x35 cm

Konst, Måleri

Edvin Ollers olja

Budhistorik (1 bud)

74165
2011-10-29 16:25:12

2011-11-03 kl 18:00
Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.