Duk damast

108683

DUK, damast, 1800-tal nyrokoko, ca 440x272 cm Proveniens: Montelius släkt

Lagningar och skador

Ändringar/tillägg
1800-tal nyrokoko

Mattor/Textilier, Diverse

Duk damast
Budhistorik (11 bud)
80256
1 700
79070
1 600
77611
79069
77611
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.