Lar Greger diptyk

108666

GREGER, Lars (född 1953): Utskärgård, diptyk, signerad Lars Greger, olja på duk, 65x54 vardera

Konst, Måleri

Lar Greger diptyk
Budhistorik (21 bud)
80489
80491
80489
3 800
80482
3 600
80479
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.