Laszlo Bornemisza oljemålning

108662

BORNEMISZA, László (1916-1995): Landskap med stad, signerad Bornemisza, olja på duk

Konst, Måleri

Laszlo Bornemisza oljemålning

Budhistorik (4 bud)

79614
77952
900
77951
600
75862

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.