Lena Cronqvist färglitografi

108657

CRONQVIST, Lena (född 1938): Flickor med katt och dockor, signerad och daterad Lena Cronqvist 1995, 262/275, färglitografi, 50x39 cm, oramad

Lena Cronqvist färglitografi

Budhistorik (10 bud)
80437
3 800
80471
3 600
80437
3 400
79608
3 200
78626

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.