Dosa pärlemor och silver

108645

DOSA, pärlemor och silver, 1700-talets slut, längd ca 6 cm
Proveniens: Lotsdirektör Carl Bertil Lilliehöök född 1809

Silver

Dosa pärlemor och silver

Budhistorik (10 bud)
79485
2 400
79071
79071
78023
1 900
78023
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.