Pierre Olofsson litografi

108642

OLOFSSON, Pierre (1921-1966): Komposition, signerad Olofsson 49/59, färglitografi, 38x57 cm

Pierre Olofsson litografi

Budhistorik (6 bud)
76067
78125
76067
71516
70907

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.