Pierre Olofsson litografi

108634

OLOFSSON, Pierre (1921-1966): Komposition, signerad Olofsson 108/199, färglitografi, 25x28 cm

Pierre Olofsson litografi
Budhistorik (6 bud)
79477
1 400
78534
1 300
72207
71515
70908

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.