Reinhold Ljunggren Ydrebygden

108633

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): (7), "Ydrebygden", mapp med 7 litografier, signerade R Ljunggren 97/410, bladstorlek 46x35 cm

Reinhold Ljunggren Ydrebygden
Budhistorik (9 bud)
80932
79609
72771
1 800
72769
1 700
72767
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.