Reinhold Ljunggren trosamotiv

108631

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., Gamla skolan, Smyckebrogatan Trosa, signerade R. Ljunggren, färglitografier, 343/460, 30x23 cm vardera

Reinhold Ljunggren trosamotiv
Budhistorik (12 bud)
80369
850
80364
80360
750
80359
700
80356
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.