Hugo Zuhr oljemålning

108626

ZUHR, Hugo (1895-1971): Nakenmodell, monogramsignerad, olja på duk, 55x38 cm Utställd: Gummessons 1947 "Naket i svenskt måleri"

Konst, Måleri

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (19 bud)
78946
3 600
79450
3 400
78946
3 200
79435
78946
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.