Roland Svensson färglitografi

108624

SVENSSON, Roland (1910-2003): Motiv från fjällen, signerad Roland S, färglitografi, 185/200, färglitografi, 25x40 cm

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (1 bud)

75070
2011-10-30 13:05:30

2011-11-03 kl 15:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.