Igge Karlsson oljemålning

108620

KARLSSON, Igge (född 1932): Modell, signerad och daterad Igge K -61, 135x95 cm

Konst, Måleri

Igge Karlsson oljemålning
Budhistorik (17 bud)
79266
3 200
78211
77479
2 800
78207
2 800
77479
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.