Bengt Wallberg serigrafi

108584

WALLBERG, Bengt (1931-2004): "Barndomen: Landskapet -2030", signerad och daterad Wallberg -02, 4/190, färgserigrafi, 48x58 cm

Bengt Wallberg serigrafi
Budhistorik (3 bud)

79170
77183
70546

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.