Corneille färglitografi

108573

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Kvinna med fågel, signerad Corneille E.A. -74, färglitografi, 65x50 cm

Corneille färglitografi
Budhistorik (10 bud)
79144
750
79090
700
79090
650
77232
600
74713
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.