Kolonnskåp med stenskiva

108538

KOLONNSKÅP, med stenskiva, fanerat med rot, höjd 104, 47x34 cm

Nyckel saknas, fanerskador, stenskiva med spricka, skador

Kolonnskåp med stenskiva

Budhistorik (9 bud)
79046
78402
78402
78400
950
78399
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.