Allan Egnell pastell

108534

EGNELL, Allan, (1884-1960): Batalj Gustav II Adolf, signerad och daterad Egnell 1946 skiss, pastell på papper, 85x112 cm

Konst, Måleri

Allan Egnell pastell

Budhistorik (8 bud)
79051
79048
3 600
78518
3 400
77903
76139

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.