Charles Roka oljemålning

108530

ROKA, Charles (Ungern/Norge 1912-1999): Lekande barn, signerad Roka, olja på duk, 81x65 cm

Konst, Måleri

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (6 bud)
77024
2 800
73417
73415
1 600
71433
71432

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.