Axel Revold oljemålning

108521

REVOLD, Axel (Norge, 1887-1962): Fjordlandskap, signerad A Revold, olja på duk, 38x49 cm

Konst, Måleri

Axel Revold oljemålning

Budhistorik (10 bud)
78911
78890
3 800
78889
3 200
78727
2 400
78542

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.