Fred Andersson oljemålning

108520

ANDERSSON, Fred (1921-1989): Komposition, signerad och daterad Fred Andersson, olja på duk, 81x116 cm

Fuktfläckar

Konst, Skulptur

Fred Andersson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

78875
78867
650
71011
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.