Endre Nemes blandteknik

108519

NEMES, Endre (1909-1985): Figurscen,
signerad och daterad Endre Nemes 1960, blandteknik papper, 37x42 cm

Konst, Måleri

Endre Nemes blandteknik

Budhistorik (8 bud)
78751
3 200
78555
2 600
78209
2 400
78164
77517

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.