Rökelsekar Kina

108513

RÖKELSEKAR, 1 par, Kina, blåvita, i solfjäderform,1800-tal, höjd ca 4 cm

Lagningar

Orientaliskt, Keramik/Porslin

Rökelsekar Kina

Budhistorik (1 bud)

73852
2011-10-29 10:27:18

2011-11-02 kl 13:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.