Skålfat koppar med fat vinkoppar i porslin Kina

108512

SKÅLFAT, 1 par, KOPPAR med FAT, 1 par, VINKOPPAR, 4 st, SKÅL, FAT, 1 par, imari, porslin, Kina/Japan, 17/1800-tal

Skador och lagningar

Orientaliskt, Porslin, Keramik/Porslin

Budhistorik (9 bud)
77068
77997
77068
950
76949
900
76949
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.