Skulpturer i blanc de chine Kina

108503

SKULPTURER, 2 st, blanc de chine, Kina, höjd 26 cm

Skador och lagningar

Orientaliskt, Skulptur, Keramik/Porslin

Budhistorik (9 bud)
78644
700
75732
650
78643
600
75732
550
78642
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.