Thure Wallert skulpturgrupp

108495

WALLER, Thure (1882-1965): Skulpturgrupp, signerad o daterad Thure Waller Paris 1912, patinerad gips, höjd 91 cm

Konst, Skulptur

Thure Wallert skulpturgrupp

Budhistorik (9 bud)
78131
1 800
78130
1 700
78128
1 600
78080
77380
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.