Skänkskåp 1800-tal

108490

SKÄNKSKÅP, 1800-talets första hälft, gråmålat, höjd 205, 124x48 cm

Renoverat och kompletterat

Skänkskåp 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
78110
4 200
77437
77139
3 400
75591
70781

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.