Gunnar Brusewitz blyerts

108479

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): (2) Landskap- och djurmotiv, tusch o akvarell, signerade och daterade-68

Konst, Måleri

Gunnar Brusewitz blyerts
Budhistorik (20 bud)
78085
15 500
72838
15 000
72838
6 800
76471
6 600
72838
4 200

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.